WOŚP 2022

Informujemy, że dla uczniów klas VI – VIII istnieje możliwość zostania wolontariuszem 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który ma na celu zebranie środków na najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Warunkiem uczestnictwa w zbiórce uczniów szkoły podstawowej jest OBECNOŚĆ pełnoletniego opiekuna. Rodzice mogą zgłaszać uczniów wypełniając formularz na stronie internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl/ do 2 stycznia 2022r. Informujemy również, że jeżeli tylko sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, w drugiej połowie stycznia w naszej szkole przeprowadzimy kiermasz ciast oraz loterię fantową, z których cały dochód przeznaczymy na WOŚP.

1 procent 2022

ztz