Get Adobe Flash player

INFORMACJE DLA RODZICÓW


Dyrektor szkoły informuje, że 30 sierpnia 2022 r., po zakończonej rekrutacji uzupełniającej, podane zostaną na stronie internetowej szkoły i w holu szkoły listy dzieci w poszczególnych oddziałach przedszkolnych, listy uczniów w klasach 1. oraz w klasach 4. 

30 sierpnia 2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami w sali gimnastycznej wg poniższego harmonogramu:
17.00 - oddziały przedszkolne
17.30 - klasy 1. 
18.00 - klasy 4.

W załączeniu wyprawka pierwszoklasistów oraz niezbędne przybory dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.
 

Wycieczka do wrocławskiego ogrodu zoologicznego

21 czerwca klasy 5b i 7d, pod opieką swoich wychowawców: Wiolety Michalczyk i Janusza Bobera oraz Damiana Komady, pojechały na wycieczkę do Wrocławia w ramach projektu "Szkoła jest fajna". Głównym celem wyjazdu było wrocławskie ZOO. Niektórzy z uczestników byli tam po raz pierwszy. Zaczęliśmy zwiedzanie od Afrykarium, potem Terrarium i poszukiwanie ulubionych zwierząt. Wielkim powodzeniem cieszyło się zwierzęce "przedszkole". Po wyjściu z ZOO pojechaliśmy do Gojump - Parku Trampolin, gdzie można było poćwiczyć swoją sprawność fizyczną na różnego rodzaju urządzeniach - świetna zabawa. Na koniec wycieczki zajechaliśmy do McDonald's.

Złoty Piknik „Złoci Ludzie Złote Serca”

 
Na prośbę Burmistrza Miasta Złotoryja Roberta Pawłowskiego oraz Koordynatora ds. Uchodźców chciałabym zaprosić Państwa na Złoty Piknik „Złoci Ludzie Złote Serca” w dniu 26 czerwca 2022 r. nad Zielonym Oczkiem. Piknik powstał z inicjatywy Miasta oraz Młodzieżowego Zespołu Doradczego Burmistrza Złotoryi, a jego ideą jest podziękowanie mieszkańcom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz wolontariuszom za pomoc i wsparcie działań na rzecz obywateli Ukrainy.
 
Wydarzenie to ma także na celu integrację naszych ukraińskich gości z lokalną społecznością, dlatego zaplanowany został koncert Złote Talenty podczas którego wystąpią mieszkańcy, lokalne zespoły oraz obywatele Ukrainy, a także degustacje potraw przyrządzone przez mieszkańców oraz wolontariuszy ukraińskich pod hasłem "Smaki Polski i Ukrainy".

zloty piknik

SUPEREKOLOG 2022 już znany …


W roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 3 były prowadzone dwie ogólnopolskie akcje ekologiczne: „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” oraz „Baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy”. Celem akcji ekologicznych było oczyszczenie naszego środowiska lokalnego z niepotrzebnego zużytego lub popsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii. W akcję zaangażowały się wszystkie klasy od I do VIII. Największe zainteresowanie wykazała klasa VIII d – 14 uczniów. Uczniowie, którzy włączyli się w akcje ekologiczne automatycznie brali udział w szkolnym konkursie na „SUPEREKOLOGA 2022”.
Konkurs był indywidualny w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VI oraz klasy VII – VIII.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Klasy I – III

1. Hubert Rygielski kl.3a – I miejsce i tytuł SUPEREKOLOGA 2022 (151 kg)

2. Leon Didenkow kl.3a – II miejsce (92,54 kg) wyróżnienie

 

Klasy IV –VI

1. Kamila Matusiak kl.5b – I miejsce i tytuł SUPEREKOLOGA 2022 (125,5kg)

2. Jasmina Ladra kl.6b – II miejsce (93 kg) wyróżnienie

 

Klasy VII – VIII

1. Borys Grubczyński – I miejsce i tytuł SUPEREKOLOGA 2022 (247,6 kg)

Na wyróżnienie zasługują także uczniowie:

Miłosz Szymczak kl.8f – 192 kg i Eryk Rygielski kl. 8d – 114,1 kg

 

OGROMNE PODZIĘKOWANIE dla uczniów i rodziców za duże zaangażowanie w akcje ekologiczne.

 

Dorota Jarczak

Sukcesy sportowe naszych uczniów!

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromne sukcesy podczas finałów dolnośląskich Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych, które odbyły się 7 i 14 czerwca w Legnicy. 7 czerwca rywalizowali uczniowie klas 7-8, zaś 14 czerwca uczniowie klas 4-6.

Brązowy medal i 3. miejsce na Dolnym Śląsku zdobyli:

- Kacper Stanowski w biegu na 1000m (klasy 7-8)

- Sztafeta szwedzka w składzie: Bartosz Polański, Wojciech Wąsowski, Mateusz Stafisz, Oskar Widomski (klasy 7-8)

- Sztafeta szwedzka w składzie: Michał Bobrek, Maciej Tuchowski, Antoni Wojtczak, Franciszek Wojtczak (klasy 4-6).

Pozostałe rezultaty naszych reprezentantów:

Klasy 4-6 dziewczęta

6. miejsce sztafety szwedzkiej w składzie: Anna Michaluk, Nikola Bober, Lena Andruchów, Agata Grochowska

8. miejsce w biegu na 600m – Lena Andruchów

9. miejsce w rzucie piłeczką palantową – Agata Grochowska

11. miejsce w pchnięciu kulą – Emilia Szczecina

11. miejsce sztafety 4x100m w składzie: Kamila Domzalska, Kaja Kozłowska, Nikola Łuc, Antonina Markiewicz

14. miejsce w biegu na 60m – Anna Michaluk

16. miejsce w biegu na 300m – Nikola Bober

22. miejsce w skoku w dal – Maria Czernatowicz

Drużyna dziewcząt zajęła 10. miejsce

Klasy 4-6 chłopcy

5. miejsce w biegu na 300m – Maciej Tuchowski

8. miejsce w biegu na 1000m – Mateusz Gagatek

10. miejsce sztafety 4x100m w składzie: Miłosz Borucki, Mateusz Gagatek, Filip Świrski, Szymon Ziarno

14. miejsce w skoku w dal – Franciszek Wojtczak

14. miejsce w rzucie piłeczką palantową – Nikodem Borucki

14. miejsce w pchnięciu kulą – Antoni Wojtczak

19. miejsce w biegu na 60m – Michał Bobrek

Drużyna chłopców zajęła 7. miejsce

Klasy 7-8 dziewczęta

7. miejsce sztafety szwedzkiej w składzie: Joanna Sałamaj, Agata Jokiel, Natalia Gagatek, Karolina Czernatowicz

8. miejsce w biegu na 600m – Maja Wachełka

8. miejsce w biegu na 1000m – Karolina Czernatowicz

8. miejsce w skoku w dal – Natalia Gagatek

13. miejsce w biegu na 300m – Joanna Sałamaj

16. miejsce w biegu na 100m – Agata Jokiel

18. miejsce w pchnięciu kulą – Julia Misiura

Drużyna dziewcząt zajęła 10. miejsce

Klasy 7-8 chłopcy

6. miejsce w biegu na 2000m – Krystian Konwa

9. miejsce w skoku wzwyż – Wiktor Wolniak

10. miejsce sztafety 4x100m w składzie: Oskar Widomski, Mateusz Stafisz, Bartosz Polański, Hubert Mazurek

15. miejsce w biegu na 300m – Wojciech Wąsowski

15. miejsce w pchnięciu kulą – Jan Matecki

20. miejsce w soku w dal – Dominik Jagucak

24. miejsce w biegu na 100m – Hubert Mazurek

Drużyna chłopców zajęła 8. miejsce

Opiekunami uczniów byli: Witold Kuczyński, Alicja Szapował, Tomasz Antonowicz.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z poezją”

konkurs recytatorski klas 1 3 str 1

konkurs recytatorski klas 1 3 str 2

GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH

Uczniowie klas 4-8 jak co roku żegnają szkołę, przedstawiając swoje marzenia wakacyjne. Piękne prace plastyczne można obejrzeć na parterze oraz trzecim półpiętrze szkoły.

Gratulujemy autorom kolorowych prac!

01

 

02

 

03

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj112
Wizyt w tygodniu547
Wizyt w miesiącu23
Łącznie wizyt535028

ztz


szpd 

animus

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.