20 września to data szczególna dla naszych dzieci. Dziś jest obchodzony Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto ma podkreślać ogromne znaczenie edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Służy również integracji przedszkolaków. Tak dzisiejszy dzień świętowaliśmy u nas.

 

Święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia zorganizowaliśmy zajęcia, które pomagły dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły „ozdobione w kropki” ;)

 

Nasze przedszkolaki jak co roku wzięły czynny udział w Akcji Sprzątania Świata”.

 

W tym tygodniu odbył się pierwszy koncert umuzykalniający dla dzieci finansowany z Rady Rodziców. Dzieci śpiewały, grały na instrumentach i ćwiczyły swoje poczucie rytmu podczas świetniej zabawy. Oto kilka zdjęć ze spotkania.

 

Dzięki uprzejmości Pana Komendanta Seweryna Baranowskiego nasze dzieci mogły wziąć udział w zajęciach edukacyjnych na terenie Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. Pani Oficer Prasowy Dominika Kwakszys z pomocą dwóch Panów dzielnicowych przygotowała bardzo ciekawe zajęcia. Dzieci m.in. poznały specyfikę pracy policji, kierowały ruchem drogowym, poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie.

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74  fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.