17 maja 2016 roku już po raz piąty odbył się Miejski Konkurs pn. „Witajcie w naszej bajce”. Szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w krainę bajek, gdzie zaglądają różni ich bohaterowie. W konkursie udział wzięły przedszkolaki z naszej Szkoły, a także z zaprzyjaźnionych placówek: grupa 02 ze Szkoły Podstawowej nr1, „Ekoskrzaty” z Przedszkola Miejskiego nr 1, grupa V z Przedszkola Miejskiego nr 2, „Misie” z Niepublicznego Przedszkola im. Misia Uszatka, grupa IV ze Żłobka Miejskiego z Grupami Przedszkolnymi.

Zarówno dzieci, jak i dorośli, przenieśli się zaczarowany świat bajek. Przedszkolaki mogły się sprawdzić w takich konkurencjach jak- rozwiązywanie zagadek dotyczących bajek i baśni, układanie bajkowych puzzli, połów złotych rybek, odszukiwanie elementów niepasujących do konkretnych bajek. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy ruchowe przy bajkowych piosenkach a także pokaz mody bajkowej. Wszystkie przedszkolaki okazały się doskonałymi znawcami bajek i nie miały najmniejszego problemu w rozwiązywaniu zagadek i zadań, a co za tym idzie, każda grupa mogła poczuć się zwycięską. Wszystkie grupy przedszkolne otrzymały słodycze, dyplomy oraz nagrody. Było nam bardzo miło gościć dzieci z placówek naszego miasta. Mamy nadzieję, iż tradycja będzie kontynuowana.      

Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74  fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.